Właśnie oglądasz

Cafe Mocha z Joanną Kuzdak

Tym razem miłe zaskoczenie, bo nasze marcowe popołudnie uświetniła KOBIETA. Kocha ludzi i wspiera ich w drodze do osiągania ich pełnego potencjału, oczywiście pod warunkiem, że oni sami tego chcą. Nieważne, czy jest w roli Prezesa Zarządu, Dyrektora, Coacha, czy koleżanki, zawsze to Człowiek jest dla niej najważniejszy. Z każdego potrafi wydobyć to co w nim najlepsze. Podczas #cafeanswer opowiedziała, m. in, o tym, że praca na wysokich stanowiskach to nie tylko życie usłane różami, nie tylko przywileje, wysokie wynagrodzenie, prestiż, ale także dużo wyrzeczeń i nieustanna praca. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wydarzenia!

uDOSTĘPNIJ

Joanna Kuzdak

Doradca biznesowy, Wykładowca, Akredytowany Coach ACC, Członek Zarządu International Coach Federation w Polsce. Skuteczny manager (C level – CEO, COO), mentor, ekspert w zarządzaniu organizacjami z ponad 25-letnim doświadczeniem w branżach: e-commerce / retail; finanse; media, produkcja. https://whitecollarwarriors.pl/

Myśli podsumowujące spotkanie:

  • „Ludzie chcą widzieć w swoich szefach i największych autorytetach drugiego człowieka, bez jego supermocy. Tylko wtedy możemy ich zainspirować i spowodować, ze oni także postanowią ze wszystkich swoimi talentami i słabościami dojść wysoko, osiągnąć co wydawało się niemożliwe.”
  • „Praca na wysokich stanowiskach to nie tylko życie usłane różami, nie tylko przywileje, wysokie wynagrodzenie, prestiż, ale także dużo wyrzeczeń, nieustanna praca nad swoimi słabościami, samotność, overthinking, czasami wręcz przytłaczająca odpowiedzialność za innych ludzi i za firmę.”
  • „Warto czasami wejść w buty swojego Szefa i odpowiedzieć sobie na pytania – z czym on się mierzy, czego on/ona się boi, jakie mogą być konsekwencje jego decyzji, kto za nią zapłaci, z jakiego powodu podjął taką, a nie inną trudną decyzję?”
  • „Wszyscy managerowie wyższego szczebla powinni sobie pozwolić na bycie tylko człowiekiem. Na okazanie emocji, na prośbę o wsparcie, na więcej czasu na rozmowy ze swoim współpracownikami, żeby ich zainspirować, zbudować zaufanie, wesprzeć w ich rozwoju, sprawdzić czego potrzebują, co im przeszkadza. Nie zawsze będziemy mogli im dać to czego będą potrzebować, ale zobaczą nas jako człowieka z krwi i kości, ze wszystkimi talentami ale i słabościami.”

Zapowiedź / skrót / audio

Zapowiedź

Skrót

Fotorelacja

Zdjęcia z wydarzenia

Zobacz więcej

Pozostałe wideo