Właśnie oglądasz

Latte ze Zbigniewem Ptaszyńskim

Ale wieczór! Z przyjemnością zasłuchaliśmy się w opowieści Zbyszka Ptaszyńskiego o relacjach, które stanowią dla niego nieocenioną wartość, o łączeniu logistyki z e-biznesem oraz o przywództwie. Nasz gość, piastując wysokie stanowiska w Allegro, Onet i Sendit wyrobił sobie perfekcyjne techniki zarządcze. Leadership z punktu widzenia Zbyszka to podróż, w której najpierw należy zrozumieć siebie, aby oczekiwać tego samego od innych. Oprócz tego, że jest ekspertem w obszarze e-logistyki, doświadczonym strategiem biznesowym oraz wytrawnym negocjatorem, jest też sportsmanem, który tenis traktuje jako wielką pasuję. Jesteśmy pełni radości, że swój treningowy czwartek skrócił, aby zaszczycić nas swoją obecnością.

uDOSTĘPNIJ

Zbigniew Ptaszyński

Specjalista w dziedzinie e-commerce i rozwiązań logistycznych, były dyrektor w Allegro, Onet, Sendit ekspert w obszarze e-commerce i rozwiązań logistycznych, doświadczony strateg biznesowy, specjalista ds. leadership, wytrawny negocjator, a także po godzinach znakomity tenisista. https://www.linkedin.com/in/zbigniew-ptaszynski-96831a16/

Myśli podsumowujące spotkanie:

  • „Negocjując nie można zamykać się tylko na jedną opcję.”
  • „Pojęcie leadership jest bardzo istotne z perspektywy osoby odpowiadającej za takie stanowisko.”
  • „Leadership z punktu widzenia właściciela to podróż w głąb siebie, musisz najpierw zrozumieć siebie, aby oczekiwać tego samego od innych.”
  • „Każdy popełnia dużo porażek. To nie jest ważne, aby skupiać się na nich. Ważne jest, aby potrafić się po nich podnieść, wyciągnąć wnioski i skorygować swoje działanie.”
  • „Dumny jestem z inspirowania ludzi i przekonywania do rozwoju. Udało mi się przekonać właścicieli dużego sklepu internetowego w Iranie do wydzielenia logistyki i zbudowania firmy kurierskiej od zera czego na tym rynku jeszcze nie było. W ten sposób dołożyłem cegiełkę do powstania pierwszej tego typu firmy na tamtym rynku.”

Zapowiedź / skrót / audio

Zapowiedź

Skrót

Fotorelacja

Zdjęcia z wydarzenia

Zobacz więcej

Pozostałe wideo